Paging (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى
