Paging (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: One
vi: Một

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: characters
vi: kí tự

en: Paging
vi: Phân trang

en: Two
vi: Hai

en: Pager
vi: Phân trang

en: Page Navigation (Paging)
vi: Điều hướng trang (phân trang)

en: Page break
vi: Tách trang
