Paging (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Configure
af: Verstel
