Paging (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
