Paging (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: One
et: Üks

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: characters
et: tähemärgid

en: Pager
et: Lehitseja
