Paging (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Content type
id: Jenis konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: characters
id: karakter

en: Pager
id: Pembuat halaman
