Paging (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: characters
ku: هێما
