Paging (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: One
lt: Vienas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: characters
lt: simboliai

en: Two
lt: Du

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
