Paging (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: One
sv: Ett

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Configure
sv: Konfigurera

en: characters
sv: tecken

en: Two
sv: Två

en: Pager
sv: Paginerare

en: Pagination
sv: Paginering

en: Page break
sv: Sidbrytning
