Paging (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Configure
te: స్వరూపించు
