Paging (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: One
tr: Bir

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Configure
tr: Yapılandır

en: characters
tr: karakterler

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Pagination
tr: Sayfalama
