Paging (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: characters
ast: caráuteres
