Paging (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: characters
az: personajlar

en: Pager
az: Peycer

en: Pagination
az: Səhifələmə
