Paging (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: characters
be: знакі

en: Pager
be: Гартальнік
