Paging (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Configure
bn: কনফিগার
