Paging (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje
