Paging (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: One
ca: Un

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: characters
ca: caràcters

en: Two
ca: Dos

en: Pager
ca: Paginador

en: Pagination
ca: Paginació

en: Page break
ca: Salt de pàgina
