Paging (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: One
da: En

en: Content type
da: Indholdstype

en: Configure
da: Konfigurér

en: characters
da: tegn

en: Paging
da: Sideinddeling

en: Two
da: To

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Page break
da: Sideskift
