Paging (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: characters
he: תוים

en: Pager
he: דפדוף

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page break
he: מעבר עמוד
