Paging (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: One
hi: एक

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Pager
hi: पेजर
