Paging (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Enable
it: Abilita

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: One
it: Una

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: characters
it: caratteri

en: Two
it: Due

en: Pager
it: Paginazione

en: Pagination
it: Paginazione

en: Page break
it: Interruzione di pagina
