Paging (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: characters
ka: სიმბოლოები
