Paging (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
