Paging (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Configure
nn: Konfigurer
