Paging (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы
