Paging (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: One
pl: Jeden

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: characters
pl: znaków

en: Two
pl: Dwa

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: words
pl: słowa

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Page break
pl: Podział strony
