Paging (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: characters
fa: حروف

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Pagination
fa: صفحه بندی
