Paging (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: One
ro: Unu

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: characters
ro: caractere

en: Paging
ro: Paginare

en: Pager
ro: Paginator

en: Pagination
ro: Paginație
