Paging (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า
