Paging (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Configure
ur: ترتیب
