Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: configure
am: ውቀር
