Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Comments
ar: التعليقات

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: configure
ar: اضبط

en: edit menu
ar: تحرير القائمة
