Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: configure
ast: configurar
