Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Comments
bg: Коментари

en: Left sidebar
bg: Лява колона

en: Right sidebar
bg: Дясна колона

en: configure
bg: конфигурирай
