Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Comments
bs: Komentari

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: configure
bs: podesi
