Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Comments
da: Kommentarer

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: configure
da: indstil

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: edit block
da: rediger blok

en: edit the content of this block
da: rediger blokkens indhold

en: configure this block
da: indstil blokken

en: edit menu
da: rediger menu

en: edit the menu that defines this block
da: rediger menuen som definerer blokken
