Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Comments
el: Σχόλια

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: configure
el: ρύθμιση

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού
