Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: configure
eo: agordu

en: Posted on !date by !name
eo: Sendita je !date de !name
