Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Comments
es: Comentarios

en: Left sidebar
es: Lateral izquierdo

en: Right sidebar
es: Lateral derecho

en: configure
es: configurar

en: Purple
es: Púrpura

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: edit block
es: editar bloque

en: edit the content of this block
es: editar el contenido de este bloque

en: configure this block
es: configurar este bloque

en: edit menu
es: editar menú
