Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: configure
et: seadista

en: edit menu
et: muuda menüüd
