Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: configure
eu: konfiguratu
