Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Left sidebar
fa: نوار جانبی چپ

en: Right sidebar
fa: نوار جانبی راست

en: configure
fa: پیکر بندی
