Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Comments
fi: Kommentit

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: configure
fi: Muokkaa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: edit block
fi: muokkaa lohkoa

en: edit the content of this block
fi: muokkaa tämän lohkon sisältöä

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: edit the menu that defines this block
fi: muokkaa tämän lohkon määrittelevää valikkoa
