Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Comments
fil: Mga komento

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: configure
fil: ayusin
