Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Comments
gl: Comentarios

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: configure
gl: configurar

en: edit menu
gl: editar menú
