Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: configure
hi: विन्यास करें
