Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Comments
hr: Komentari

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: configure
hr: konfiguriraj

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: edit block
hr: uredi blok

en: edit the content of this block
hr: uredi sadržaj ovog bloka

en: configure this block
hr: uredi ovaj blok

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: edit the menu that defines this block
hr: uredi izbornik koji definira ovaj blok
