Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Comments
jv: Komentar

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: configure
jv: konfigurasi

en: edit menu
jv: ngubah menu
