Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Left sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងស្តាំ​

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ
