Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: configure
ku: سازبکە
